hasta görüşleri

www.drsalihboga.com

Karın ağrısı geçmeyen şişkinlik yorgugunluk iştahsızlığım vardı devamlı crp yüksek çıkoyordu ama salih hocam sayesinde 20 gündür kemdimi çok iyi hisediyorum, iyiki salih hocayı tanımışım.

drsalihboga.com A...

Salih Hocam gastroenteroloji doktoru ihtisasında çok başarılı bir doktor. Bağırsak ağrısı dışkı problemi yaşıyordum. Kolonoskopi olmadan rahatsızlığımın ne olduğunu anlayan doktor. Beni baştan sona dakikalarca hiç sıkılmadan dinleyip tedaviyle alakalı neler yapıcaz nelerle karşılaşacağımı anlattı. Sayesinde şimdi çok çok iyiyim ve her şeyi değerli ve çok kıymetli hocam Salih BOĞA ya borçluyum.

drsalihboga.com K...

Çok ilgili, empati sahibi, özenli bir hekim. Geniş kapsamlı bir tanı ve tedavi süreci izliyor. Mide ağrısı ile gitmiştim.

drsalihboga.com R...

Salih Bey kesinlikle çok profesyonel bir doktor. Hastasınız dinliyor, doğru teşhisi koyup uygun tedaviyi uyguluyor. Süreç sonrasında da kesinlikle ilgi ve alakası şahaneydi. Endoskopi işleminden çok korkmama rağmen hiç bir sıkıntı yaşamadım.

drsalihboga.com Y...

Salih hocamıza pankreas sorunuz için tanışıp tedavimize başladı. Teşhisi kronik pankreatit oldu yetmiş iki gün gibi uzun süren yatarak tedavi sonucu mükemmeldi. Kendisinin olağanüstü çabası neticesinde sağlığımıza kavuştuk. Salih hocamıza minnet borçluyuz.

drsalihboga.com M...

Salih Bey e buradan tekrar teşekkür etmek istiyorum. Kendisi ilk olarak bilgisi ile hastaya güven veriyor. Yaptığı kolonoskopi sonrasında sorduğum tüm sorulara cevap verdi. Elinize sağlık.

drsalihboga.com A...

Tarafıma Salih Bey tarafından kolonoskopi ve endoskopi işlemleri yapıldı. Bu işlemler ilk defa yaptıracağım için korkularım vardı. Gerek işlem öncesi gerek işlem sonrasında devamlı yanımda destek oldu. Kendisine tekrar çok teşekkür ederim

drsalihboga.com B...
drsalihboga.com

Sende Yaz!

Prof.Dr. Salih Boğa hakkında görüşünüzü yazabilirsiniz.